Biz Kimiz

Yenilikçi felsefe,50 yılı aşkın tecrübenin desteği ile 2014 senesinde kurulduk.  Hayalimiz mükemmeli yakalamak, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle saygın ve saf iletişim inşa etmekti. Bu hayalimizi firma ismimize ve logomuza yansıttık.

Çevremize baktık, bu muhteşem doğaya ve yaşama hayrandık. Enerjiyi verimli bir şekilde kullanan, doğamızı yormadan atığı geri kazanan canlı yaşamı koruyacak bir sistem kurguladık.

Hayalimiz ve hayranlığımız hırsımız oldu. En iyi bildiğimiz iş ve hırsımız temellerimiz oldu. Firmamızın temellerini her şeyi anlatıyordu: Çinko geri dönüşüm

Değerlerimiz

  • Çalışanlar

Ailemizden gelen kültürü şirketimize yansıttık. Buda bize eşsiz bir kurumsal kültür kazandırdı. Kurul üyeleri, yönetim üyeleri ve çalışanlar bir bütün ve uyumluluk içindedir. Tıpkı bir aile gibi…

  • Müşteri ve tedarikçiler

PureMet, eşitlik, sorumluluk, saygı, güven, şeffaflık ve etik değerlerin temsilcisidir. Bu değerlere sadık kalmak misyonumuzun parçasıdır. İnanıyoruz ki uzun vadeli iş ilişkileri ancak bu değerlerle kurulabilir ve korunabilir.

  • Çevre

Geri dönüşüm, atıkların doğal çevre üzerinde büyük bir olumsuz etkisi olduğu için çok önemlidir. Kendimize çevreyi koruma adına neler yaptığımızı soruyoruz. Biliyoruz ki
PureMet , atıkların neden olduğu kirliliği azaltmaya yardımcı olur. Hammaddelere olan ihtiyacı azaltarak çevrenin korunmasını sağlar. Geri dönüşüm, daha az enerji gerektirir ve bu nedenle doğal kaynakları korumaya yardımcı oluyoruz.

  • Ülkemiz ve Devletimiz

Ülke ekonomisine katma değerli ürünleri kazandırarak, istihdam yaratma çabamız ülke sevgimizden gelmektedir. Hedeflerimiz 2023 hedefleri ile paraleldir. Devletimiz yönetmelik ve kanunları doğrultusunda işimizi severek yapıyoruz.

Prensiplerimiz

  • İletişim

Tedarikçilerimiz ve müşterilerimizi tam olarak anlamaya çalışırız. Onları ne kadar iyi anlarsak o kadar iyi hizmet verebiliriz.

  • Gurur

Ürün teslimi ve teslim sonrası verilen hizmet kalite algısını yükseltmektedir. Kalitemiz haklı gururumuz olmalı…

  • Doğruluk ve dürüstlük

Doğruluk ve dürüstlüğün sorumluluğumuzu arttırdığının farkındayız. Biz bu sorumluluğu üsleniriz.

  • Dahil etmek

Farklı düşümce yapılarını kucaklayıp destekliyoruz. Oluşan bütünlük sayesinde taahhütlerimizi tam yerine getiriyoruz.

  • Saygı

İster şirket içinde, ister herhangi bir yerdeki işbirliğimizde birlikte çalışacağımız insanlara ihtiyacımız var. Karşılıklı saygı çalışmada başarının anahtarıdır.

© Copyright - Puremet / Powered by ARKAWORKS